wydarzenia

Włącz Telewizję WP!

like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
Telewizja WP jak co roku przygotowała bogatą ofertę programową na Wielkanoc!

Spędź je przed telewizorem!

W trwające 3 dni Święta, od samego rana zapraszamy na filmy. W szczególności polecamy znanego i lubianego "Misia", którego wyemitujemy w niedzielę o 7:00, a także w Lany Poniedziałek o 16:00.

Od 9:00 serwujemy pasmo o domach i remontach, czyli uwielbiane przez naszych widzów "Pokochaj lub sprzedaj Vancouver" oraz oryginalny format "Pokochaj lub sprzedaj". Prowadzący za każdym razem z wielką determinacją stoją przed ogromnym wyzwaniem przeprowadzenia remontu uczestników odcinka. Co usłyszą na koniec porgramu? Czy właściciele pokochają zmiany? A może będą chcieli sprzedać nieruchomość? Sprawdźmy to!

W Święta nie mogło zabraknąć maratonów kabaretowych! Na te w szczególności zapraszamy w sobotę i poniedziałek wielkanocny od 13:00, natomiast w niedzielę od 15:00. Pojawią się odcinki nowego programu kabaretowego "1,2,3...kabaret!", który zaskakuje zupełnie nową formułą i skeczami, których nie słyszałeś w żadnej telewizji!

Po południu warto zostać z nami i obejrzeć przejmujące, bardzo ciekawe i przede wszystkim premierowe - dokumenty.
Szczególnie polecamy w niedzielę "Titanic: historia prawdziwa", który ukazuje największą katastrofę morską w historii z zupełnie innej strony. Po raz pierwszy pokazuje, co wydarzyło się z punktu widzenia samego zabójcy... wody.

Druga premiera - "Legenda Atlantydy" będzie miała miejsce w poniedziałek o 18:30. Przekonasz się na własnej skórze, jak największa katastrofa starożytnego świata doprowadziła do powstania jednej z najbardziej znanych legend wszechczasów.

Końcówkę każdego dnia świątecznego umilną nam niezastąpieni Mistrzowie Kabaretu!

Zachęcamy do spędzenia świątecznego wolnego czasu z Telewizją WP!


Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
WP | telewizja Rozrywkowa, Emocjonująca, Ciekawa,
Wiarygodna - Taka jest Telewizja WP
Telewizja WP jest tworzona z myślą o ludziach - zawsze blisko Polaków i tematów życia codziennego. To lifestyle połączony z rozrywką i dobrym dokumentem. Ramówka Telewizji WP zawiera programy pełne pozytywnych emocji i dopasowanych do potrzeb widza. Zapewnia zarówno dawkę humoru, dobrej zabawy, jak i ciekawości, lekkości czy niezwykłych przeżyć, które widzowie mogą dzielić z bohaterami filmów, seriali i programów.
znajdziesz nas na:
  • kanał 41
  • kanał 69
  • kanał 114
  • kanał 12
  • kanał 104
  • kanał 25
  • kanał 28
  • kanał 29
  • i wielu innych dostawców