wydarzenia

Wielkanoc w Telewizji WP!

Sprawdź, co musisz obejrzeć!
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
Święta w Telewizji WP!

Telewizja WP przygotowała wiele ciekawych programów na ten szczególny czas!

W piątkowe i sobotnie wieczory, od 20:00 serwujemy dokumenty poruszające tematykę religijną.

Kolejno:
- Piątek, 20:00 „Tajemnice rodu Jezusa” - Genetyk George Busby z uniwersytetu w Oksfordzie i biblista, pastor Joe Basile, badają najsłynniejsze relikwie świata, w tym całun turyński. Korzystają z najnowszych technologii w dziedzinie DNA.

- Piątek, 21:40 „Biblia – nakazy i zakazy” – w którym dowiemy się ile sekretów kryje w sobie ta najstarsza księga. Na pewno więcej niż można by przypuszczać! Ich analiza pozwala lepiej poznać reguły rządzące czasami, w czasach kiedy powstawała.

- Sobota, 20:00 „Nostradamus: Proroctwa na XXI wiek” – dokument odpowie na pytania jak francuski prorok żyjący w XVI-wiecznej Francji przewidział tak wiele współczesnych katastrof? Od tragicznych wydarzeń z 11 września do niedawnych tsunami na Pacyfiku, po epidemię eboli w 2014 r. Jak jeden człowiek mógł tak dokładnie zajrzeć w przyszłość? W programie dowiemy się również jaką tajemnicę miał Nostradamus.

- Sobota, 21:40 „Biblia – nakazy i zakazy".

W okresie świątecznym nie mogło zabraknąć również kultowego „Misia”! Świat pełen paradoksów wprost z PRL-u, złożony z groteskowych epizodów ukazujących rozpad PRL-owskiego systemu, gdzie liczne sceny z barów mlecznych, urzędów i sklepów obnażają absurd codzienności Polaków. Wokół historii Ryszarda Ochódzkiego (Stanisław Tym) narasta wiele ciekawych opowieści charakteryzujących rzeczywistość początku lat osiemdziesiątych. Zapraszamy kolejno w sobotę o 13:00, w niedzielę o 17:00 i poniedziałek o 20:00.

text

W niedzielę, od 12.00 zapraszamy na Pasmo królewskie, czyli dokumenty: „Diana i Meghan: sekrety królewskich slubów”, „Meghan i Harry: Pierwsze 100 dni” oraz „Harry i Meghan: Królewskie wesele”. To okazja, by bliżej poznać historię, jak również wszystkie wstydliwe sekrety rodziny, która jest na ustach całego świata. Od tajemnic Diany, przez historię Kate Middleton, aż po ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle.

W szczególności jednak zapraszamy na premierowe odcinki nowej serii Mistrzów kabaretu! Świeża, zaskakująca seria, a to za sprawą niebanalnych osobowości, popularnych satyryków i najlepszych grup kabaretowych w Polsce! Na scenie Capitolu spotkali się Sławomir i Kajra, Czesuaf, kabarety Ani Mru Mru oraz Paranienormalni, a także Szymon Łątkowski i Boguś Kudłek. Gościliśmy także Stanisława Tyma, Michała Czerneckiego oraz kabaret Chyba. W roli prowadzącej jak zawsze niezastąpiona Katarzyna Pakosińska. Pierwsze dwa premierowe odcinki zostaną wyemitowane w Wielkanocną Niedzielę - o 16:00 wystąpią Paranienormalni, o 19:15 Sławomir i Kajra oraz Czesuaf. Nie możemy się doczekać!

text

Na koniec dnia - kultowy program motoryzacyjny "Top Gear" - zapraszamy przed telewizory w niedzielę, o 22:00.
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
WP | telewizja Rozrywkowa, Emocjonująca, Ciekawa,
Wiarygodna - Taka jest Telewizja WP
Telewizja WP jest tworzona z myślą o ludziach - zawsze blisko Polaków i tematów życia codziennego. To lifestyle połączony z rozrywką i dobrym dokumentem. Ramówka Telewizji WP zawiera programy pełne pozytywnych emocji i dopasowanych do potrzeb widza. Zapewnia zarówno dawkę humoru, dobrej zabawy, jak i ciekawości, lekkości czy niezwykłych przeżyć, które widzowie mogą dzielić z bohaterami filmów, seriali i programów.
znajdziesz nas na:
  • kanał 41
  • kanał 69
  • kanał 114
  • kanał 12
  • kanał 104
  • kanał 25
  • kanał 28
  • kanał 29
  • i wielu innych dostawców