wydarzenia

Spędź długi weekend z Telewizją WP!

Przygotowaliśmy dla Ciebie masę świetnych programów!
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
15 sierpnia

Od 9:00 usiądź wygodnie i zacznij dzień od „Pokochaj lub sprzedaj Vancouver”.

Następnie od 11:00 zachwyć się aż dwoma premierowymi filmami. Na początek produkcja, którą wyreżyserował Vondie Curtis-Hall, odtwórca wielu drugoplanowych ról, w takich produkcjach jak: „Romeo i Julia”, „Książę w Nowym Jorku” czy „Zły porucznik”. „Toni Braxton: nie łam mi serca”, bo o nim mowa, to historia młodej, utalentowanej piosenkarki, która stara się pogodzić osobiste potyczki ze zdrowiem i rodziną, ze wspinaczką po drabinie światowej sławy. Opowieść inspirowana historią wokalistki pamiętnego hitu „Unbreak my heart”. Obraz ukazuje artystkę jako zwykłą dziewczynę z codziennymi problemami. W rolach głównych Lex Scott Davis, Debbi Morgan i Gavin Houston.

Dziewięćset lat temu Watykan został uderzony proroczą serią wizji, które przewidywały tożsamość każdego przyszłego papieża. Skrywane przez hierarchów przepowiednie sugerują, że papież Franciszek może być ostatnim zwierzchnikiem Kościoła katolickiego. Eksperci uważają, że może to wskazywać na koniec papiestwa, upadek Kościoła, nawet zagładę świata. W filmie „Ostatni papież” poznasz szczegóły analiz specjalistów i ich niezbyt optymistyczne prognozy na najbliższą przyszłość.

Na poprawę humoru od 15:00 do 17:00 zapraszamy na Maraton Kabaretów.
Od 18:00 to czas na „Żywioły atakują” i „Potwory przedmieścia”.
Od 20:00 rozpoczniemy dwuodcinkową mini-serię „Koszmar w nowym domu”.
Na zakończenie dnia, o 22:00 wrócimy do Maratonu Mistrzów Kabaretu.

16 sierpnia

Piątkowy poranek zaczynamy dwuodcinkową serią „Koszmaru w nowym domu”, a następnie programem „Pokochaj lub sprzedaj Vancouver”.

Następnie o 14:00 oglądaj film - „Nostradamus: proroctwa na 21. wiek”. Od 16:00 obejrzysz najbardziej niesamowite i przerażające filmiki z całego świata – to wszystko w programie „Zjawiska nadprzyrodzone”.

O 19:00 historia watykańskich przepowiedni przedstawionych w produkcji „Ostatni papież”.
21:00 to dobry czas na relaks przy najlepszych kabaretach!

17 sierpnia

Już od rana, o 9:00 czas przy śniadaniu i porannej kawie umilą programy o remontach i domach czyli: „Jak zarobić na remoncie”, „Pokochaj lub sprzedaj Vancouver” , „Mistrz remontu” i „Mały dom, wielkie możliwości”.

Popołudnie od 13:00 rozpocznie program „Zjawiska nadprzyrodzone”.
O 14:00 zapraszamy na film „Ostatni papież”.
Od 17:00 aż do 20:00 – najlepsi komicy i grupy kabaretowe, czyli Maraton Mistrzów Kabaretu.
O 20:00 nasz hit i sposób na miły sobotni wieczór – „Mam Talent Wielka Brytania”.

A o godzinie 21:35 nasz hit - film „Koszmar żony” .

like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
WP | telewizja Rozrywkowa, Emocjonująca, Ciekawa,
Wiarygodna - Taka jest Telewizja WP
Telewizja WP jest tworzona z myślą o ludziach - zawsze blisko Polaków i tematów życia codziennego. To lifestyle połączony z rozrywką i dobrym dokumentem. Ramówka Telewizji WP zawiera programy pełne pozytywnych emocji i dopasowanych do potrzeb widza. Zapewnia zarówno dawkę humoru, dobrej zabawy, jak i ciekawości, lekkości czy niezwykłych przeżyć, które widzowie mogą dzielić z bohaterami filmów, seriali i programów.
znajdziesz nas na:
  • kanał 41
  • kanał 69
  • kanał 114
  • kanał 12
  • kanał 104
  • kanał 25
  • kanał 28
  • kanał 29
  • i wielu innych dostawców