wydarzenia

Premierowe programy o gotowaniu w Telewizji WP!

W każdy piątek od 20:30!


Hanna List i przyjaciele, w każdy piątek o 20:30

Przez lata Hanna Lis dała się poznać przede wszystkim jako dziennikarka polityczna i informacyjna. Ale jej wielką pasją zawsze było, jest i będzie gotowanie. Przekonacie się o tym, oglądając jej autorski program w Telewizji WP. „Hanna i przyjaciele” to program kulinarny inny niż wszystkie. Gośćmi każdego odcinka są silne kobiety polskiego show-biznesu. Które chwyciły życie za rogi, odniosły sukces w swojej branży i stały się ikonami. Razem z prowadzącą przyrządzają swoje ulubione potrawy, dzielą się przepisami, ale przede wszystkim rozmawiają. Na osobiste, często intymne pytania odpowiedzą m.in. Joanna Przetakiewicz czy Małgorzata Domagalik.

text

Kuchenne rewolucje Gordona Ramsaya, w każdy piątek o 21:00

W listopadzie na antenie Telewizji WP zawita jeden z najsłynniejszych show kulinarnych w historii. Mowa o amerykańskiej wersji brytyjskiego hitu Gordona Ramsaya. Niech was jednak nie zmyli zmiana szerokości geograficznej. Najlepiej zarabiający szef kuchni świata pozostał sobą. Bezlitosnym, wymagającym, cynicznym perfekcjonistą, przy którym ciskająca talerzami Magda Gessler to buddyjski mnich. W każdym odcinku Gordon Ramsay jest zapraszany do podupadającej restauracji. Spędza w niej tydzień, próbując pomóc właścicielom wyjść na prostą i rozruszać biznes.

text

Gdzie nas oglądać?
W ramach telewizji naziemnej, na stronie pilot.wp.pl oraz u takich operatorów, jak: platforma canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 128), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wiele innych sieci kablowych.
telewizjaciekawa, odważna, różnorodna
- Taka jest Telewizja WP
W Wirtualnej Polsce stworzyliśmy tradycyjną telewizję szytą na miarę potrzeb naszych użytkowników. Telewizja WP nadaje od grudnia 2016 roku. W jej ramówce znaleźć można światowe filmy i seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji, autorskie programy publicystyczne i lifestylowe, a także szereg programów dokumentalnych i poradniczych, w tym niezwykle popularnych o remontowaniu i urządzaniu wnętrz.

Darmowa telewizja naziemna

znajdziesz nas na:
  • telewizja naziemna
  • kanał 73
  • kanał 128
  • mediabox - kanał 158
  • horizon - kanał 116
  • kanał 25
  • kanał 28
  • kanał 30
  • i wielu innych dostawców