wydarzenia

Premierowe dokumenty w każdą niedzielę października!

W każdą niedzielę o 13:00 w Telewizji WP!
Niedziela z dokumentami!

W każdą niedzielę możesz zasiąść przez telewizorem, włączyć Telewizję WP i oglądać premierowe dokumenty!
Ciekawe, intrygujące, fascyjnujące -takie są dokumenty w Telewizji WP!


Hitler: Miłość i wojna – 6 października

Historia skomplikowanej relacji przewódcy III Rzeszy i jego kochanki Evy Braun. Naziści do końca ukrywali przed opinią publiczną jej romans z Hitlerem. Film stanowi opowieść o przetrwaniu, próbie sił w dążeniu do tego, by stać się najpotężniejszą kobietą w Niemczech. Ujawniając prawdę o wpływowej, ambitnej, pełnej manipulacji narzeczonej dyktatora, twórcy obrazu ukazują historię niesamowitego rozwoju Evy Braun i jej dramatycznego upadku.

text

Klątwa rodziny Kennedych – 13 października

Seria jest dogłębnym spojrzeniem na historię rodziny Kennedych. W dokumencie zostaną przywołane rzadko spotykane, archiwalne treści o rodzinie, połączone z wywiadami o nich samych. Nie zabraknie komentarza do licznych tragedii, skandali, które nastąpiły później.

text

Istnienie boga – 20 października

Od stuleci nauka i wiara nie mają zgodności co do niektórych z najbardziej podstawowych pytań we wszechświecie. Ale gdy ludzkość stara się odpowiedzieć na ostateczne pytanie - czy Bóg istnieje - religia i nauka połączyły się w mało prawdopodobnym sojuszu. Czy nowe odkrycia naukowe i technologia cyfrowa mogą ujawnić namacalny dowód Boga? Naukowcy i wierzący na całym świecie wykorzystują naukę odpowiedzenia sobie na to najważniejsze pytanie.

Meghan i Harry: ich własnymi słowami – 27 października

Odkąd zaczęli się spotykać dwa lata temu, napisano miliony słów o księciu Harrym i Meghan Markle. Ich życie i relacje zostały szczegółowo przeanalizowane, ale podczas gdy dziennikarze i komentatorzy nadal mają coś do powiedzenia, jest dwoje ludzi, którzy znają tę historię lepiej niż ktokolwiek inny – to Harry i Meghan. W tej fascynującej produkcji po raz pierwszy zebrano ich wypowiedzi, wywiady i filmy domowe. Oto historia Meghan i Harre’go opowiedziana ich własnymi słowami.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformie Canal+ (kanał 73) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (128), Netia (30), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (17) oraz w WP Pilot.

telewizjaciekawa, odważna, różnorodna
- Taka jest Telewizja WP
W Wirtualnej Polsce stworzyliśmy tradycyjną telewizję szytą na miarę potrzeb naszych użytkowników. Telewizja WP nadaje od grudnia 2016 roku. W jej ramówce znaleźć można światowe filmy i seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji, autorskie programy publicystyczne i lifestylowe, a także szereg programów dokumentalnych i poradniczych, w tym niezwykle popularnych o remontowaniu i urządzaniu wnętrz.

Darmowa telewizja naziemna

znajdziesz nas na:
  • telewizja naziemna
  • kanał 73
  • kanał 114
  • upc - kanał 12/116/158
  • kanał 104
  • kanał 25
  • kanał 28
  • kanał 29
  • i wielu innych dostawców