wydarzenia

NOWA WIOSENNA RAMÓWKA TELEWIZJI WP

Wiosna - to idealny czas na zmiany! Powiew świeżości czuć już nie tylko za oknem… ale i w ramówce Telewizji WP. A w niej – prawdziwy hit, w sam raz na coraz cieplejsze, czwartkowe wieczory. Pod koniec miesiąca, wraz ze zmianą pory roku, premiera pełnego wartkiej akcji oraz humoru serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”.
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
NA SYGNALE - KU WIOŚNIE! NOWA RAMÓWKA TELEWIZJI WP


text

Już 24 marca punktualnie o 21:50 na ekranach telewizorów zobaczymy prawdziwe policyjne akcje z miasteczek rozsianych po całej Polsce: bez cenzury, bez udawania, z rozbrajającymi bohaterami… Którzy kiedy trzeba, potrafią „przycisnąć”, a innym razem udzielić szczerej i bezinteresownej pomocy – bo w każdym dostrzegają przede wszystkim człowieka. Dla tych gliniarzy nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie, że w swoich rejonach – od Oleśnicy po Jelenią Górę - czują się jak ryby w wodzie. Nocne interwencje, gonitwy i bijatyki – dla nich to chleb powszedni! W gąszczu paradokumentalnych i powtarzalnych produkcji, „Policjanci z sąsiedztwa” wyróżniają się jednym: są prawdziwi… aż do bólu.

text

A dla każdego, kogo boli kolejny rok odkładanego na bliżej nieznane „kiedyś” remontu, zachwyci najświeższy sezon „Nowego aranżu”. W niedzielne popołudnia o godzinie 13:00 pełen inspiracji program obnażający te nieco słabsze strony naszych rodzimych M4. Na szczęście – na każdą usterkę znajdziemy sprytny sposób – i to za rozsądną cenę.

text

Bezcenny będzie za to śmiech, który wypełni Państwa domy w sobotnie wieczory. O 21:50 o dobre nastroje zadbają „Mistrzowie kabaretów” w wykonaniu niewyczerpanych źródeł humoru, czyli twórców z kabaretów Smile i Nowaki.

text

A zupełnie na serio – codziennie od poniedziałku do piątku o 11:50 i 16:50 – najświeższe informacje na żywo w WP News. Nasi reporterzy, szczególnie w tych trudnych czasach są wszędzie tam, gdzie dzieje się ludzka krzywda. Ogromnych emocji nie zabraknie również w związku, który nieustannie musi walczyć z przeciwnościami losu… Ale Eda i Serkan, bohaterowie tureckiej produkcji „Zapukaj do moich drzwi” wiedzą, że ich miłość jest warta każdej walki. Tak jak po zimie zrzucamy płaszcze, tak Telewizja WP przerzuca się na nową, lżejszą oprawę graficzną. W towarzystwie takich hitów i w takim wydaniu– ta wiosna po prostu musi być udana!

text
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
WP | telewizja Rozrywkowa, Emocjonująca, Ciekawa,
Wiarygodna - Taka jest Telewizja WP
Telewizja WP jest tworzona z myślą o ludziach - zawsze blisko Polaków i tematów życia codziennego. To lifestyle połączony z rozrywką i dobrym dokumentem. Ramówka Telewizji WP zawiera programy pełne pozytywnych emocji i dopasowanych do potrzeb widza. Zapewnia zarówno dawkę humoru, dobrej zabawy, jak i ciekawości, lekkości czy niezwykłych przeżyć, które widzowie mogą dzielić z bohaterami filmów, seriali i programów.
znajdziesz nas na:
  • kanał 41
  • kanał 69
  • kanał 114
  • kanał 12
  • kanał 104
  • kanał 25
  • kanał 28
  • kanał 29
  • i wielu innych dostawców