wydarzenia

Jesień w Telewizji WP

Nową ramówkę Telewizji WP wypełniają dobrze znane i lubiane produkcje własne – „Policjanci z sąsiedztwa”, „Pomysł na dom”, „Nowy aranż z Olą Ziarek”. Nowością jest serial dokumentalny „Z drugiej ręki” oraz przedwyborczy program „Gra o głosy”.
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
4 września na antenie Telewizji WP zadebiutował czwarty sezon serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa”. Do znanych już widzom duetów dołączyły nowe pary z Nowego Targu, Augustowa i Szczecina. Nowy sezon liczy 30 odcinków, które emitowane są cztery razy w tygodniu. Za produkcję odpowiada Constantin Entertainment Polska. „Policjanci z sąsiedztwa” to serial pokazujący prawdziwy obraz pracy polskiej policji, która każdego dnia zmaga się z sytuacjami wymagającymi od niej szybkich decyzji, interwencji i rozwiązywania niespodziewanych kryzysów. Emisja od poniedziałku do czwartku o 21:00.W drugiej edycji programu „Nowy Aranż z Olą Ziarek” zobaczymy dobrze znaną ekipę - projektantkę wnętrz, Olę Ziarek oraz niezastąpionego fachowca, Marcina „Noska” Kumańskiego. Nadadzą nowy wygląd kolejnym wnętrzom, m.in. salonom, łazienkom, pokojom dziecięcym. Bohaterami programu będą siostry, małżeństwo, przyjaciółki oraz mamy ze swoimi pociechami. W tej edycji odwiedzimy nie tylko Warszawę, a wiele zakątków naszego kraju. Premiera 21 października, nowe odcinki w każdą niedzielękażdy poniedziałek o godz. 12:50 Za produkcję odpowiada Good Move Production.

W programie „Pomysł na dom” dowiadujemy się jak mieszkają inni. W najnowszym sezonie widzowie zobaczą całą paletę nieoczywistych realizacji, które z pewnością pokochają. W jednym z odcinków odwiedzimy m.in. pływający dom, dom z wagonu pocztowego, czy dom wybudowany za 53 tys. zł. Nowe odcinki od 4 listopada.

Nowy, czteroodcinkowy serial dokumentalny „Z drugiej ręki” od października zawita na antenę Telewizji WP. Przedstawi historie bohaterów, którzy z rzeczy wyrzucanych przez innych zrobili interes czy sposób na życie. To właściciele i pracownicy lumpeksów, komisów czy lombardów, jak również ich klienci. Nie ważna jest wielkość sklepu, liczba metrów kwadratowych czy obrót, liczy się osobowość
i pasja bohaterów. Z jednej strony pokazujemy second handy, które przekształciły się w sieciówkę, z drugiej strony towarzyszymy pasjonatom, którzy na śmietnikach, w starych domach, w garażach wygrzebują rzeczy, które zamieniają w perły. Na antenie już w październiku.

Przedwyborczy program Wirtualnej Polski i Radia ZET „Gra o głosy” w każdą niedzielę o 21:30 gości polityków reprezentujących partie i komitety wyborcze startujące w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Co tydzień para dziennikarzy przepytuje innego polityka, a widzowie mogą na bieżąco zadawać im pytania w komentarzach, a także dzwonić do programu.

Kolejny, 18-sty już sezon kultowego programu „Mam Talent Ameryka” można zobaczyć na antenie Telewizji WP od 2 września w soboty o godz. 20:00. To jeden z najpopularniejszych programów typu talent-show na świecie. Utalentowani Polacy próbują swoich sił także w amerykańskiej edycji, niejednokrotnie wprawiając jurorów w zachwyt.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 69) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w Pilot WP.
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
WP | telewizja Rozrywkowa, Emocjonująca, Ciekawa,
Wiarygodna - Taka jest Telewizja WP
Telewizja WP jest tworzona z myślą o ludziach - zawsze blisko Polaków i tematów życia codziennego. To lifestyle połączony z rozrywką i dobrym dokumentem. Ramówka Telewizji WP zawiera programy pełne pozytywnych emocji i dopasowanych do potrzeb widza. Zapewnia zarówno dawkę humoru, dobrej zabawy, jak i ciekawości, lekkości czy niezwykłych przeżyć, które widzowie mogą dzielić z bohaterami filmów, seriali i programów.
znajdziesz nas na:
  • kanał 41
  • kanał 69
  • kanał 114
  • kanał 12
  • kanał 104
  • kanał 25
  • kanał 28
  • kanał 29
  • i wielu innych dostawców