wydarzenia

Jedziemy na wakacje!

like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
Nowy program „Jedziemy na wakacje” w naziemnej Telewizji WP

Już 26 grudnia w poniedziałek o 21:50 premiera nowego programu „Jedziemy na wakacje” w Telewizji WP. Poprowadzą go Sonia Szklanowska, influencerka, znana z uczestnictwa w programie Hotel Paradise oraz Rafał Cieszyński, aktor teatralny i telewizyjny. Na początek realizowane są cztery odcinki z Krety, Turcji, Dubaju i Egiptu.
text

W „Jedziemy na wakacje” prowadzący Rafał Cieszyński wraz z Sonią Szklanowską przetestują najpopularniejsze wakacyjne kierunki. Poznają mieszkańców i lokalne kuchnie, aby pokazać widzom podróże z perspektywy dwóch różnych typów turystów: Rafał to miłośnik aktywnego spędzania czasu, sportów ekstremalnych i zapalony podróżnik, a dla Soni najważniejsze na wakacjach są komfort, dobry hotel, ciepłe morze i luksusowe atrakcje.

W pierwszym sezonie programu Rafał i Sonia odwiedzą m.in. futurystyczny Dubaj, sprawdzą atrakcje Tureckiej Riwiery, podpowiedzą co robić podczas urlopu na greckiej Krecie, a także jak niebanalnie spędzić czas w Egipcie.

Premiera produkcji Telewizji WP zaplanowana jest na 26.12, jednak już teraz jednak Rafał i Sonia pokazują kulisy powstawania programu w swoich kanałach social media:
Sonia Szklanowska
Rafał Cieszyński

Wakacyjne testy — czas start! Jedziemy na wakacje!

Sonia Szklanowska to instagramerka, której konto obserwuje ponad 200 tys. osób. Swoje doświadczenie przed kamerą zdobyła w programie Hotel Paradise. Prowadzi własny salon kosmetyczny. Jest fanką dobrych hoteli i czekolady. Sonia to przeciwieństwo Rafała – lubi wakacje w luksusowych hotelach, dobrą zabawę, świetne restauracje i miejsca, gdzie zrobi dobre zdjęcia.

Rafał Cieszyński to aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, a od niedawna również scenarzysta. W roku 2002 ukończył z wyróżnieniem łódzką Szkołę Filmową. Od tego czasu zagrał w kilkunastu filmach, m.in. „Inferno”, „To my”, „Ogniem i mieczem” oraz kilkudziesięciu serialach, takich jak „Fala zbrodni”, „Anioł stróż”, czy „Ojciec Mateusz”. Prywatnie tata dwójki dzieci. Uzależniony od sportu i motocykla, fan kina, podróży
i aktywnego wypoczynku.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej na kanale 41, na platformach Canal+ (kanał 73) i Polsat BOX (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25). Można ją oglądać również online przez Pilot WP oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski.
like POLUB NAS
sharePODZIEL SIĘ
WP | telewizja Rozrywkowa, Emocjonująca, Ciekawa,
Wiarygodna - Taka jest Telewizja WP
Telewizja WP jest tworzona z myślą o ludziach - zawsze blisko Polaków i tematów życia codziennego. To lifestyle połączony z rozrywką i dobrym dokumentem. Ramówka Telewizji WP zawiera programy pełne pozytywnych emocji i dopasowanych do potrzeb widza. Zapewnia zarówno dawkę humoru, dobrej zabawy, jak i ciekawości, lekkości czy niezwykłych przeżyć, które widzowie mogą dzielić z bohaterami filmów, seriali i programów.
znajdziesz nas na:
  • kanał 41
  • kanał 69
  • kanał 114
  • kanał 12
  • kanał 104
  • kanał 25
  • kanał 28
  • kanał 29
  • i wielu innych dostawców