zdjęcie główne

Spędź weekend majowy z Telewizją WP!

W tym roku MAJÓWKA będzie filmowa, kabaretowa, lifestyle’owa i PREMIEROWA!

W szczególności polecamy premierowe filmy: „Tajemnice Turkey Hollow”, w którym to wyruszymy w podróż na farmę odciętą od internetu i innych zdobyczy nowoczesnego świata.. gdzie samo miasteczko skrywa wiele tajemnic. W końcu dojdzie do spotkania z niezwykłymi istotami, znanymi z okolicznych legend. Na film zapraszamy w piątek, 1.05, o 16:00.


Kolejna pozycja, warta obejrzenia to „Miłość od pierwszego miliona”, w którym to sześć zakochanych w sobie par planuje się pobrać. W tych niezwykłych związkach jeden z przyszłych małżonków jest niewyobrażalnie bogaty, zaś drugi nie. Zderzenie tak odległych światów powoduje wiele ciekawych sytuacji i wzbudza ogrom emocji. Kamery śledzą, w jaki sposób przyszli małżonkowie radzą sobie z nimi. Widzowie zobaczą także jak może wyglądać najważniejszy dzień w życiu, w sytuacji, kiedy jedynym ograniczeniem jest fantazja młodej pary. Do zobaczenia w piątek o 21:00!


Z kolei w sobotę o 18:00 premierowy film „Zagłada ziemi”, w którym to zespół naukowców i wojskowych zbada na ile ludzkość jest przygotowana na różne zagrożenia, zarówno te, które powstają przez działania samego człowieka, jak i te, na które nie mamy wpływu – zagrożenia pozaziemskie. Czy jesteśmy podatni na kontrolę zewnętrzną? Czy wróg mógłby wykorzystać naszą planetę i jej zasoby naturalne jako broń przeciwko nam? Czy inwazja kosmitów jest prawdopodobna?


W niedzielę o 20:00 zachęcamy do obejrzenia dokumentu „Zjawiska nadprzyrodzone”. To już druga seria lubianego przez naszych widzów programu, który przedstawia wiele nieodgadnionych zjawisk - od UFO po złośliwe duchy. Ta podróż prowadzi przez najbardziej niesamowite i przerażające filmiki z całego świata. Eksperci zapoznają się ze zgromadzonym materiałem filmowym i rozważą co naoczny świadek rzeczywiście mógł zobaczyć.

O 21:50 drugi odcinek nowego serialu nakręconego w całości komórką, zrealizowanego w czasach pandemii, autorstwa Roberta Górskiego, znanego kabareciarza, z kabaretu Moralnego Niepokoju. Zapraszamy na "Państwo z papieru".

Poranki umilą nam programy o domach i remontach, wieczory z kolei - Maratony kabaretowe. Przez całą majówkę od 22:00 zapraszamy na spotkanie z najwybitniejszymi grupami kabaretowymi w Polsce. Wśród nich kolejny, premierowy odcinek nowej serii „1,2,3 Kabaret!” – do zobaczenia przed telewizorami, w piątek, o 21:50.