zdjęcie główne

Święta, święta!

Spędź je przed telewizorem z Telewizją WP!
Świąteczny nastrój w Telewizji WP zaczyna się od poniedziałku!

To wtedy przygotowaliśmy świąteczne filmy, a wśród nich „Córka świętego Mikołaja” oraz „Gwiazdka z nieba” – te kolejno o 12:55 oraz 14:30.

O 20:00 zapraszamy na wciągający dokument „Tajemnica kodu Boga”, w którym to Timothy Smith, ekspert w dziedzinie antyków, uważa, że znalazł w jego tekście zawiły kod w Biblii, który zanika w nowszych wersjach. Mówi się, że kodeks ten zapowiada różnorodne wydarzenia historyczne od powstania Hitlera po zagrożenie Koreą Północną, a może nawet wskazywać lokalizację jednego z największych skarbów ze wszystkich, utraconej Arki Przymierza.

Na koniec dnia zachęcamy do relaksu z maratonem Mistrzów kabaretu. Ten od 21:50!

W Wigilię od 13:00 obejrzysz pasmo o domach i remontach oraz Mistrzów kabaretu. Najlepsze skecze i grupy kabaretowe od 16:00 do 18:00.

Czy wiesz, jak francuski prorok żyjący w XVI-wiecznej Francji przewidział tak wiele współczesnych katastrof? Od tragicznych wydarzeń z 11 września do niedawnych tsunami na Pacyfiku, po epidemię eboli w 2014 r. Jak jeden człowiek mógł tak dokładnie zajrzeć w przyszłość? Ciekawskich zapraszamy o 20:00 do Telewizji WP.

Końcówkę dnia umilą nam śmieszne i lekkie żarty najlepszych grup kabaretowych w Polsce. Na maraton Mistrzów kabaretu zapraszamy od 21:50.

Kolejne dwa dni świąt to przede wszystkim programy o domach i remontach, świąteczne filmy oraz dokumenty.
Szczególnie polecamy te poruszające relację Meghan i Harry’ego. Obejrzysz je kolejno w środę o 12:00 oraz w czwartek o 11:50.